Dodał: aneta Data: 04/09/2017 - 09:42:19
ZDZ

  OSTATNIE WOLNE MIEJSCA DLA OSOBY BEZROBOTNEJ!!

  Zapraszamy do wzięcia udziału w kursie zawodowym połączonym z płatnym stażem zawodowym dla osoby bezrobotnej. Ostatnie wolne miejsca dla:

  - osoby bezrobotnej w wieku 50+: kurs Pracownik administracyjno-biurowy/ Sprzedawca

  - osoby bezrobotnej, ukończone 18 lat: Magazynier z obsługą wózków jezdniowych

  ZGŁOŚ SIE JUŻ DZIŚ!!

  Dodał: aneta Data: 07/06/2017 - 09:19:05
  ZDZ

   3 CZERWCA w Przedszkolu i Żłobku „Kolorowy Świat” odbył się wielki PIKNIK RODZINNY pt. „Na łące” zorganizowany z okazji Dnia Dziecka i Dnia Mamy, Taty i Rodziny. Tak jak oczekiwaliśmy, nie zawiodły nas rodziny naszych przedszkolnych i żłobkowych dzieci, które były z nami tego dnia. Po przywitaniu wszystkich zgromadzonych i podziękowaniu licznym sponsorom, bez których ten piknik nie byłby tak huczny, przeszliśmy do części artystycznej. Na początku mieliśmy okazję podziwiać występ naszych najmłodszych dzieci w piosence „Kaczuchy”. Jako kolejne wystąpiły przedszkolaki w strojach biedronek, żabek i pszczółek z akademią dla swoich rodzin. Nie zabrakło śpiewów i wspólnego Majowego tańca. Rodziny miały okazję posłuchać laureatów wewnątrz przedszkolnego konkursu recytatorskiego „Zwierzęta w wierszach”. Na zgromadzonych czekało wiele atrakcji: pokaz iluzjonistyczny, przejażdżki samochodem Bizon, wioska indiańska, pokazy Straży Pożarnej, malowanie twarzy, dmuchane zjeżdżalnie. Dodatkowo zorganizowaliśmy wiele konkursów plastycznych, konkurs pieczenia ciast „Z miłości do słodkości” oraz konkurs sportowy. Po szaleństwach czekały stoiska z napojami, watą i popcornem oraz  wielki grill i koło fortuny. Nasi podopieczni wraz z rodzinami chętnie korzystali z naszych atrakcji. Pogoda dopisała i wszyscy zgromadzeni miło spędzili czas. Bardzo dziękujemy sponsorom

   • Wójtowi  Gminy Kutno
   • Starostwu Powiatowemu w Kutnie
   • Prezydentowi Miasta Kutno
   • Firmie STIHL
   • Firmie SCHIMKLER –Kamil Zwierzyński
   • Firmie Moje Bambino
   • Hurtowni HURT –PAP Kutno
   • Restauracji –„Oleńka”
   • Firmie „Kwalifikacje –inteligentny rozwój” –Arkadiusz Bajda
   • Sklep papierniczy –„Zielona Kredka”
   • oraz Rodzicom za wsparcie i pomoc w szczególności państwu Ludwiczakom, Rosiakom, Flisiakom, Guzkom

    oraz przybyłym gościom.

   Galerię zdjęć z „Pikniku” można zobaczyć na stronie Przedszkola „Kolorowy Świat”: www.kolorowyswiatkutno.pl

    Do zobaczenia za rok.

   Dodał: aneta Data: 14/03/2017 - 19:42:00
   ZDZ

   Jeśli jesteś osobą przebywająca na urlopie macierzyńskim, rodzicielskim lub wychowawczym bądź osobą bezrobotną i chcesz wrócić do aktywnosci zawodowej a dodatkowo zamieszkujesz na terenie gminy wiejskiej Kutno, skorzystaj z pomocy przy opiece nad dzieckiem i zapisz je do żłobka Kolorowy świat.
   Zapraszamy. 

   Dodał: aneta Data: 10/03/2017 - 10:13:27
   ZDZ

    W zwiazku z rozpoczęciem realizacji projektu "Kolorowy świat- żłobek w gminie wiejskiej Kutno" Zakład Doskonalenia Zawodowego Centrum Kształcenia w Kutnie prowadzi procedurę Zapytania ofertowego na dostarczenie posiłków dla dzieci do lat 3. Projekt w ramach którego prowadzone jest Zapytanie ofertowe współfinansowany jest przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020. Ogłoszenie dostępne również pod adresem: www.bazakonkurencyjnosci.funduszeeuropejskie.gov.pl. Prosimy o skłądanie ofert zgodnie z załączonymi wzorami.

    Zapytanie ofertowe
    Załącznik 1
    Załącznik 2
    Załącznik 3
    Załącznik 4
    Załącznik 5 


    W związku z zakończeniem procedury Zapytania Ofertowego informujemy o wyborze wykonawcy zamówienia
    Informacja 

    Dodał: aneta Data: 23/02/2017 - 14:36:18
    ZDZ

     Informujemy ze zmianie uległy punkty 1,4,8 Części II- Roboty wykończeniowe, Opisu przedmiotu zamówienia na wykonanie prac remontowych i adaptacyjnych w powstajacym w ramach realziacji projektu "Kolorowy świat- żłobek w gminie wiejskiej Kutno" żłobku na Bielawkach. Zaktualizowany formualrz rozeznania cenowego do pobrania ponizej.
     Rozeznanie cenowe aktualizacja
     Zakres prac 

      

     Manu główne

      

     Kontakt

     Zakład Doskonalenia Zawodowego w Warszawie
     Centrum Kształcenia w Kutnie
     Adres: ul. Jagiełły 2, 99-300 Kutno
     Telefon: +48 24 355 36 16
     FAX: +48 24 253 37 42
     E-mail: centrum@zdz-kutno.pl

     Kategorie wiadomości

     Polecamy

     PRZEDSZKOLE